MagazinManşet

Ünlü oyuncu Charlize Theron’u ünlü yapan fotoğraflar

Hollywood’un bu yıl 40 yaşına giren dünyaca ünlü oyuncusu Charlize Theron nasıl keşfedildi? Güzel oyuncu Hollywood’un aranan yüzlerinden biri olmadan önce neler yaptı? Theron’un  ünlü olmadan önce 1992 yılında bir giyim markasının tanıtım defilesinde deneme amaçlı siyah- beyaz pozlar çektirdiği ortaya çıktı.

Söz konusu fotoğraflar, California’daki Topanga Canyon’da bir malikanede çekilmiş, Theron Mark Hampton’ın objektifine poz vermişti. Güzel oyuncu bu pozları çekildiğinde ise hiç kimsenin tanımadığı 18 yaşında bir yıldız adayıydı.
Theron, balerin olmaya çalışırken geçirdiği bir sakatlık sonucu model olmaya karar vermişti. Theron, 1990’larda birçok moda firmasının deneme çekimlerine katılmış ve pozlar vermişti.

charlize-theron

Güney Afrika Cumhuriyeti doğumlu olan Charlize Theron’un The Monster (Cani) filmiyle Oscar kazandıktan sonra kariyerinde hızlı bir yükselişe geçmesi ise uzun sürmedi.

Theron 6 yaşında bale dersleri almaya 16 yaşında modellik yapmaya başladı. Ancak bir süre sonra dizini incitti ve profesyonel olamadan balerinliğe noktayı koydu.

Şansını sinemada denemek için Los Angeles’a giden Charlize Theron’a annesi bir miktar para ve tek gidişlik bilet verdi. Haftalar geçmesine rağmen bir sonuç alamayan Theron, hesabında kalan son parayı çekmek için bankaya gitti.

Çeki kabul etmeyen veznedarla kavga ederken menajer John Crosby’nin dikkatini çekti.Crosby; Theron’a oyuncu olup olmadığını sordu. Theron ise “Değilim ama olmak istiyorum” yanıtını verince oyunculuk kapılarını araladı.

charlize-theron-3

charlize-theron-2

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu