Yerli Dizi

Ünlü oyuncu Çukur’a erken veda etti

Çukur dizisinin ilk bölümüyle ekrana gelen ünlü oyuncu Mustafa Üstündağ’ın canlandırdığı karakter Kahraman kurşunların hedefi olarak ilk bölümde hayatını kaybetti. Senaryo gereği yaşanan bu durum Mustafa Üstündağ’ın daha ilk bölümde Çukur dizisine veda etmesi anlamına geliyor.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ÇUKUR’A VEDA ETTİ

Korkusuz ve gözü pek Vartolu’nun (Erkan Kolçak Köstendil), yaptığı teklifi İdris Koçovalı’nın kabul etmemesi, ikinci büyük oğlu Kahraman’ı (Mustafa Üstündağ) açık hedef haline getirdi. Vartolu’nun emriyle kurşunlara hedef olan Kahraman’ın ölümü ekran başındakileri şoke ederken İdris’in oğluna vedası herkesi ağlattı. Tüm hikâyenin başlangıcı da olan bu olay, Yamaç’ın İdris Koçovalı’nın oğlu olduğu gerçeğini de açığa çıkardı. Henüz yeni evlendiği kadını bilmediği bir ülkede bırakarak baba ocağına doğru yola çıkan Yamaç’ın, ailesiyle ve geçmişle hesaplaşması Çukur’da yepyeni bir sayfa açacak. Yamaç’ın peşine düşen Sena’nın yüzleşeceği gerçekler ve oğlu Kahraman’ın vurulduğu anın perde arkasını öğrenmesinin ardından yere yığılan İdris’in durumunun nasıl olacağı büyük bir merakla beklenecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini ise Sinan Öztürk’ün yaptığı Çukur, yeni bölümüyle 30 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de ekrana geliyor.

İşte “Çukur”un 2. bölümünden ilk sahne:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu