Televizyon

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, Serdar Ortaç konusunda hayranlarına söz geçiremedi

Dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show’un konukları arasında Sen Kiminle Dans Ediyorsun adlı sinema filminin başrol oyuncuları Demet Özdemir, Binnur Kaya ve Uraz Kaygılaroğlu da vardı. Serdar Ortaç’ın da konuk olarak katıldığı programın diğer bir konuk ismi ise tanınmış Youtuber Danla Biliç’ti. Programın hemen başında yaşanan sosyal medya takipçi sayısı muhabbeti Beyaz Show’a damga vurdu.

TAKİPÇİ SAYISI MUHABBETİ BEYAZ SHOW’A DAMGA VURDU

Beyazıt Öztürk, konuklarına sosyal medyada takipçi sayılarını sordu. Genç oyuncu Demet Özdemir, Instagram’da yaklaşık 4 milyon takipçisi olduğunu söyleyince stüdyodakiler Beyazıt Öztürk başta olmak üzere hayli şaşırdı. Srdar Ortaç “yaklaşık iki yıldan beri Instagramdayım daha 300 bin takipçiyi bulamadım” deyince Demet Özdemir, kameralara dönerek “öyleyse bütün takipçilerim bu akşam Serdar Ortaç’ı takip edin!” çağrısında bulundu.

SERDAR ORTAÇ’I TAKİBE ALMADILAR!

Ama rakamlar gösterdi ki genç oyuncu Demet Özdemir’in çok az takipçisi hariç bu çağrıya olumlu bir karşılık vermedi. Daha 300 bin takipçiyi bulamadığını söyleyen Serdar Ortaç’ın Instagram’daki takipçi sayısı sadece 307 bini bulması dikkatlerden kaçmadı.

Bu yaşananlardan sonra Demet Özdemir fanlarının Serdar Orta’la  ve de onun şarkılarıyla araının iyi olmadığı sonucu ortaya çıktı.

DEMET ÖZDEMİR’DEN DANLA BİLİÇ’E KAPAK

Sohbetin ilerleyen bölümünde Demet Özdemir’in makyaj videolarıyla gündeme gelen Youtube fenomeni Danla Biliç’e yönelik sarf ettiği “bu arada ben makyaj videoları değil yaptığım işleri paylaşıyorum” şeklindeki çıkışı doğrudan ünlü Youtuber’a mesaj niteliği taşıması dikkat çekti.

TWITTER TAKİPÇİ SAYISINDA SERDAR ORTAÇ ÖNDE

Öte yandan Instagram’da yaklaşık 4 milyon takipçisi bulunan Demet Özdemir’in Twitter’da ise takipçi sayısı 467 bin. Serdar Ortaç’ın Twitter’daki takipçi sayısı ise 1 milyon 19 bin.

https://www.youtube.com/watch?v=z-7cXfIBDd8

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. ğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmğmgı46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu