Magazin

Ünlü oyuncu Deniz Çakır’ı savcılığa şikayet ettiler… Yeni bir skandal ile gündemde

ATV’de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılan ünlü oyuncu Deniz Çakır’ın AVM’deki bir kafede yan masada oturan türbanlı kadınlara hakaret ettiği ileri sürüldü. Akşam saatlerinde patlak veren olayda hakarete uğrayan kadınların İstanbul Çağlayan’daki Adalet Sarayı’na gelip suç duyurusunda bulundukları öğrenildi.

DENİZ ÇAKIR ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Ünlü oyuncu Deniz Çakır’ın Bir AVM’nin kafesinde oturan 6 başörtülü bayanın yanına gidip “Ne işiniz var burada? Burası Arabistan mi” diye çıkıştığı ve de hakaret içeren ifadeler kullandığı ileri sürülüyor. Ummadıkları bir tepki ile karşılaşan kadınların Çağlayan Adliyesi’ne giderek Deniz Çakır’dan şikayetçi oldukları bildiriliyor.

Çağlayan’da Deniz Çakır’dan şikayetçi olmak isteyen kızlar Deniz Çakır’ın kendilerine yönelik olarak “Arabistan’a gidin, bunları buraya nasıl alıyorsunuz” şeklinde konuştuğunu söylediler. Çakır’ın sözlü hakaret ve tacizine uğrayan kızlar, ünlü oyuncunun sarhoş olduğunu ve yanındaki arkadaşlarının kendisini zapt etmeye çalıştığını anlattılar.

Yaşadıkları olayla ilgili savcılığa ifade veren vatandaşlar, Deniz Çakır’dan şikayetçi olduklarını savcılığa ifade verdiklerini dile getirdiler.

Deniz Çakır, sık sık sarhoş halleriyle çıkardığı skandallarıyla tanınıyor. Ünlü oyuncunun hakkında ileri sürülen iddia ile ilgili sessizliği ise dikkatlerden kaçmadı.

 

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı