Yerli Dizi

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, yeni anlaşması için Paris’te poz verdi

Özellikle Kanal D’de yayınlanan Bodrum Masalı adlı diziyle dikkat çeken ve son yıllarda büyük bir çıkış yakalayan genç oyuncu Dilan Çiçek Deniz, ülke sınırlarını zorlayan projelerde yer almaya devam ediyor. Deniz, Fransız mücevher markası Messika’nın kurucusu ve tasarımcısı Valeria Messika’nın davetlisi olarak Paris’e gitti. Güzel oyuncu, mücevher firması için Paris cadde ve sokaklarında poz verdi.

PARİS CADDELERİNDE POZ VERDİ

Dilan Çiçek Deniz, Kristen Stewart, Ashley Benson, Barbara Palvin gibi birçok dünyaca ünlü isim ve marka ile çalışan fotoğrafçı Nicolas Gerardin ile bir araya geldi.

Dilan Çiçek Deniz, ilk olarak bir spor markası için dünyaca ünlü fotoğrafçılar Mert&Marcus ile yaptığı çekim ile yurt dışındaki ajansların dikkatini çekmiş, Amerika’da Elit Ajans ile anlaşma yapmıştı.

Deniz, Messika’nın davetlisi olarak katıldığı Cannes Film Festivali’nde dünya basınının ilgisini gördü.

Victoria’s Secret seçmelerine katılan ilk Türk olarak da yurtdışında başarılı bir kariyer yapma hedefinde ilerleyen Dilan Çiçek Deniz, “Messika ile başarılı ve keyifli bir başlangıç yaptık. Çok heyecanlandıran yeni projeler konuşuyoruz, Valerie Messika ile görüşmelerimiz çok olumlu geçti” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu