Dijital PlatformlarYerli Dizi

Ünlü oyuncu Ebru Şahin’in yeni projesi belli oldu… Netflix’te yayınlanacak

Hercai ve Destan dizisiyle kariyerinde başarılı bir grafik çizen Ebru Şahin’in yeni dizi projesi belli oldu.Son olarak Destan dizisinde yer alan ve performansıyla göz dolduran Ebru Şahin, Cedi Osman’la nikah masasına oturmuştu. Dizinin final yapmasının ardından eşiyle Amerika’ya giden güzel oyuncunun yeni projesi belli oldu.

YENİ DİZİNİN ADRESİ NETFLIX OLACAK

Ünlü oyuncu Ebru şahin, Çağatay Ulusoy’un jigoloyu canlandıracağı Centilmen filmiyle dönüş yapıyor. Yeni projede imzaların atıldığı haber veriliyor.

YENİ PROJESİNDE ÇAĞATAY ULUSOY’LA OYNAYACAK

Birsen Altuntaş’ın haberine göre OGM Pictures’la 1 yıllık anlaşma imzalayan Ebru Şahin Netflix’te yayınlanacak olan”Centilmen” filmiyle anlaştı. Ebru Şahin, merakla beklenen filmde yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’la partner olacak.

JİGOLONUN AŞIK OLACAĞI KIZI CANLANDIRACAK

Onur Bilgetay’ın yöneteceği, Deniz Madanoğlu’nun ise yazdığı filmde arkadaşıyla beraber jigololuk yapan bir adamın bir genç kıza aşık olmasıyla değişen hayatı etkili bir dille anlatılacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu