Magazin

Ünlü oyuncu Emre Karayel evlendi

Ünlü oyuncu ve sunucu Emre Karayel, dünya evine girdi. Karayel, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi iç mimar Gizem Demirci ile hayatını birleştirdi.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Ünlü oyuncu Emre Karayel, temmuz ayında nişanlandığı iç mimar Gizem Demirci ile nikah masasına oturdu.

Emre Karayel ve Gizem Demirci çifti, aile üyeleri ve yakın dostlarının katıldığı bir törenle dün akşam dünyaevine girdi. Beylerbeyi’ndeki bir otelde gerçekleşen nikahla hayatlarını birleştiren çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Emre Karayel’in şahitliğini Tülay Onat ile Akgün Onat gelinin şahitliğini Duygu Dizer ile Deniz Dizer yaptı. Çiftin Bodrum’da kısa bir balayı tatili yapacağı öğrenildi.

Karayel, “Hepiniz biliyorsunuz, uzun yıllar bekledik. Sekiz yıl oldu ama evliliğe giden birlikte bir ömüre başladık. Ne diyeceğimi bilmiyorum, gerçekten çok heyecanlıyım. Korona sebebiyeti ile aile içerisinde yapıyoruz. Sonra inşallah hep birlikte kutlayacağız.” dedi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu