M.Bey/Özel

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan hangi kanalda yarışma programı sunacak? (MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: TRT1’de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin başarılı başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, sürpriz bir proje ile TV izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sevilen oyuncu Diriliş Ertuğrul’daki oyunculuk performansından sonra bu kez sunuculuk performansıyla reyting rekabeti yaşayacak.

TARİH KONULU YARIŞMA PROGRAMI SUNACAK

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın yeni TV projesiyle ilgili detaylara gelince… Yeni programın bir tarih yarışması olacağı MEDYABEY’e gelen duyumlar arasında… Yarışmanın yayınlanacağı kanal ise TRT1…

TARİHÇİ TUFAN GÜNDÜZ DE EŞLİK EDECEK

Stüdyodaki dekor hazırlıkları devam eden programın yılbaşından önce TRT1 ekranlarından izleyici ile buluşması planlanıyor. Düzyatan’a yeni yarışma programında Tufan Gündüz de tarihçi kimliği ile ona eşlik edecek.

Hatırlanacağı gibi Engin Altan Düzyatan yıllar önce Show TV’de yayınlanan Canlı para yarışmasıyla sunuculuk kariyerine adım atmıştı.

MEDYABEY-ÖZEL

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu