MagazinMüzik

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır müzik albümü çıkarıyor

Şu sıralar Star TV’de yayınlanan Ufak tefek Cinayetler’de oynayan başarılı oyuncu Gökçe Bahadır’dan ilginç proje.. Gökçe Bahadır, ünlü müzisyen Aykut Gürel ile müzik albümü çıkarmaya hazırlanıyor.

GÖKÇE BAHADIR ŞARKI OLUYOR

Özellikle dizilerde canlandırdığı karakterlerle adından söz ettiren Gökçe Bahadır, ünlü besteci Aykut Gürel ile ses getirecek bir albüme imza attı. İkili, 70’li 80’li yılların hit parçalarını, özünden uzaklaştırmadan yeniden yorumladı.

Müzisyen ve prodüktör olan Aykut Gürel’in çok yönlü yetenekleri ile Gökçe Bahadır’ın oyunculuğu kadar beğenilen sesini bir araya getiren ve “iyi hissettiren şarkılarla” adını taşıyan albüm, dinleyenleri geçmişe doğru büyülü bir yolculuğa çıkarıyor.

ALBÜM 10 ŞARKIDAN OLUŞUYOR

Albümde, aralarında “Sensiz Olmaz, “Aşkın Kanunu” ve Sana Doğru” gibi yakından tanıdığımız toplam 10 şarkı bulunuyor. Albümün çıkış şarkısı “Sana Doğru”, 12 Aralık’ta iTunes üzerinden dinleyiciler ile buluşacak, 19 Aralık itibariyle ise tüm dijital platformlardaki yerini alacak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu