Yerli Dizi

Ünlü oyuncu Gökhan Alkan’ın yeni projesi belli oldu

Ünlü oyuncu Gökhan Alkan’ın yeni projesi belli oldu. Daha önce ‘Kalp Atışı’, ‘Seviyor Sevmiyor’, ‘Kocamın Ailesi’ ve Kalp Atışı gibi sevilen dizilerde başrol oynayan ünlü oyuncu Gökhan Alkan NTC Medya’nın yeni iddialı dizisi ‘Zengin ve Yoksul’un oyuncu kadrosunda.

GÖKHAN ALKAN ZENGİN VE YOKSUL DİZİSİNDE

Medyatava’nın haberine göre çekimleri geçen cuma başlayan dizi için NTC Medya’nın sahibi Mehmet Yiğit Alp ile anlaştı.

Deniz Yorulmazer’in yönetmen koltuğuna oturduğu dizide Binnur Kaya (Berrin), Osman Sonant (Yavuz Erdemli), Damla Colbay (Aysel), Gülcan Arslan (Nihal), Elif Doğan (Aleyna), Eren Hacısalihoğlu (Aziz) ve Evrim Solmaz’ın (Meral) oynayacağı öğrenilmişti.

Senaryosunu Yelda Eroğlu ile Hatice Meryem’in yazdığı ve Star TV’de ekrana geleceği gündeme gelen dizinin başrol erkek karakteri Karan’ı kimin canlandıracağı ise merak konusuydu. İntikam ateşiyle dolu karizmatik bir genç olan Karan rolünü proje seçimi konusunda oldukça titiz davrandığı bilinen Gökhan Alkan’ın canlandıracağı konuşuluyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu