MagazinSpor

Ünlü oyuncu Haldun Boysan: ‘Beşiktaş’tan başka sevgi bilmedim’

Başarılı oyuncu Haldun Boysan, Beşiktaş Kulübü’nün çıkardığı Beşiktaş Dergisi’ne konuştu. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra Beşiktaş tribünlerinin de gediklisi bir taraftar da olan Haldun Boysan, Beşiktaş Dergisi’ne renkli açıklamalar yaptı.

İşte, Beşiktaş Dergisi editörü Murat Arda’ya konuşan Boysan’ın röportajından ilginç bir kaç bölüm:

Destekten TR

“Rahmetli babamın Akis dergilerini karıştırırdım. Orada Arap Sadri’yi öğrendim. Beşiktaş’a en büyük hizmet veren insanlardan birisi Süleyman Seba’dır, hepimizin kabul ettiği gibi. Ama mesela bir Mehmet Üstünkaya da benim için çok değerlidir. On dört yıl şampiyon olamamışız, Üstünkaya dönemindem on beşinci yılda şampiyonuz! Arap Sadri, Mehmet Üstünkaya; bu değerlerimizi unutmamalıyız.”

Destekten TR

“Lise birinci sınıftan itibaren her maça geldim. Deplasmana da giderdim. Evdekiler de Beşiktaşlı olduğu için hiç sorun çıkmazdı” diyor. 1984 yılında babasını bir Beşiktaş-Galatasaray maçında yitirmesine rağmen yine de o maç için sevinçli. ‘Çünkü babam, Beşiktaş galipken gitti’ diyor.”

Destekten TR

“Bana göre derneklerimizde en az on kongre üyesi olmalı. Beşiktaş’ın dernekleri daha aktif olmalı ve kulübümüze değer katmak için daha fazla inisiyatif almalılar. Mesela dergi almaları, abone olmaları zorunlu tutulmalı. En az ellişer kombine edinmeleri zorunlu tutulmalı…”

Röportajın geniş hali Beşiktaş Dergisi Mart sayısında yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR