Magazin

Ünlü oyuncu Hale Soygazi annelik iddialarına hodri meydan dedi

Bir döneme damgasını vuran ünlü oyuncu Hale Soygazi hakkında çıkan annelik iddiları hakkında Savcılığa suç duyurusunda bulundu… İddialara karşı DNA testi isteyen Soygazi,  bu iddiayı ortaya atan ve Murat Şar isimli kişinin annesi olduğunu ileri süren Mehmet Yüzüak’tan da şikayetçi oldu. Ünlü sanatçı, konuyu televizyona taşıyan program yetkililerine de dava açacak.

Sinema oyuncusu Hale Soygazi, Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın programında ortaya atılan o iddialara karşı savaş açtı. 43 yaşındaki Murat Şar adlı kişinin gizli annesi olduğunun iddia edildiği Artık Susma programının yetkililerine de dava açmaya hazırlanan güzel oyuncu, Murat Şar’dan DNA testi  istiyor.

Menajeri ve avukatlarıyla Çağlayan Adliyesi’ne, giderek iddiaları ortaya atan Mehmet Yüzüak hakkında suç duyurusunda bulunan Soygazi İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na dilekçe vererek, Yüzüak’ın ‘hakaret’, ‘iftira’, ‘suç uydurma’, ‘kişilerin huzur ve sükûnunu bozma’ suçlarından yargılanmasını talep etti. Dilekçede asılsız iddia ile Soygazi’nin aile hayatına, şeref ve haysiyetine yönelik suç işlendiği de ifade edildi.

Programda önce Yeşilçam yıldızları Nebahat Çehre, Filiz Akın, Hülya Koçyiğit ve Hale Soygazi’nin büyük bir itham altında bırakıldığı belirtilen dilekçede, “İthamlar gittikçe artırılarak, Murat Şar’ın annesinin bir Yeşilçam yıldızı olduğu, güzellik kraliçesi seçildiği, sarışın olduğu gibi ipuçları verilerek sonunda müvekkilim Hale Soygazi hedef alınmıştır” ifadesi kullanıldı.
Program sırasında Hale Soygazi’nin çocuk doğurduğu, çocuğunu bir günlükken bırakıp suç işlediği iddiasını ortaya atan Mehmet Yüzüak’ın, toplumda ünlü oyuncuya nefret uyandıracak şekilde ithamlarda bulunduğu belirtildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu