Magazin

Ünlü oyuncu Hilal Altınbilek’ten “estetikli” iddialarına açıklama

Atv’de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek’in eski halleri ortaya çıkınca güzel oyuncu için  “estetik güzeli” iddiaları ortaya atıldı. Hilal Altınbilek, estetiksiz halleriyle ilgili açıklama yaptı.

HİLAL ALTINBİLEK: SADECE BURNUM DİŞLERİMİ YAPTIRDIM”

Atv’de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek’ten estetik cevabı geldi.

Hilal AltInbilek, kendisini eski fotoğraflarıyla karşılaştırıp ‘estetik güzeli’ olduğu iddialarıyla ilgili konuştu. Hilal Altınbilek sadece burnunu ve dişlerini yaptırdığını söyledi.

Hilal Altınbilek hakkında ‘evrim geçirmiş’ yorumları yapılmıştı.

Hilal Altınbilek kimdir?

21 Ocak 1991 tarihinde İzmir’de Kosova kökenli bir ailede doğdu. İlkokul’dan itibaren tiyatro ile ilgilendi. Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde okurken oyunculuğa başladı. Bir güzellik yarışmasında ilk 5’e girdi ve fotomodel oldu. 2009-2010 yılları arasında İstanbul’daki Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Ayrıca Çağdaş Drama Topluluğu ve Ali Haydar Elçığ’dan oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine 2011 yılı yapımı Derin Sular adlı dizi ile başlayan Altınbilek, Şükrü Özyıldız ile başrolde yer aldı.

2013 yılında yayınlanmaya başlayan Karagül dizisinde Özlem karakterini canlandırdı ve Ece Uslu, Şerif Sezer ve Mesut Akusta ile başrolleri paylaştı. Hilal Altınbilek bu dizi ile tanınan oyunculardan birisi oldu.

2016’da Hayatımın Aşkı adlı dizide Nil adlı rolde oynadı. 2018’de Tims Productions yapımı Bir Zamanlar Çukurova adlı televizyon dizisinde Züleyha karakterini canlandırmaktadır. Aynı yıl Çağan Irmak’ın yönetmen ve senaristliğini üstlendiği Çocuklar Sana Emanet adlı dram-gerilim türündeki sinema filminde Engin Akyürek ile başrolde yer aldı.

Hilal Altınbilek’in estetiksiz eski halleri:

Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı Hilal Altınbilek'ten estetik itirafı - Sayfa:11

Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı Hilal Altınbilek'ten estetik itirafı - Sayfa:10

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu