Yerli Dizi

Ünlü oyuncu Jessica May hangi kanalın yeni dizisinin oyuncu kadrosunda?

En son Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisiyle Türk izleyicisine kendisini sevdirmeyi başaran Brezilyalı oyuncu Jessica May’in yeni dizi projesi belli oldu. May, ATV’nin yeni dizisi Maria ile Mustafa adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

ATV’nin yeni dizisi “Maria ile Mustafa”dan yeni haberler geldi. Yapımını NTC Medya’nın, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği “Maria ile Mustafa”nın cast çalışmaları tamamlandı.

Yapımını NTC Medya’nın, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği “Maria ile Mustafa”nın cast çalışmaları tamamlandı.

Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent’in başrollerini paylaştığı projede Ezgi Çelik, Haki Biçici, Haldun Boysan ve Hülya Gülşen gibi birbirinden başarılı birçok oyuncu rol alıyor.

Çekimleri Kapadokya Ürgüp’te başlayacak olan dizinin yönetmen koltuğuna usta yönetmen Faruk Teber oturuyor.

Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahdı olan Mustafa’nın aşk hikâyesini konu alan dizi, bu aşk içinde üst seviyede bir gerilimi, imkânsızlığı ve yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak.

Yabancı bir kızla Türk bir gencin yoğun ve heyecanlı aşkına konu olan “Maria ile Mustafa” yakında atv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu