Müzik

Ünlü oyuncu Kaan Taşaner’den sürpriz “single” hamlesi…Şarkısına klip çekti

Ünlü oyuncu Kaan Taşaner müzik kariyerine başlama heyecanı sardı. Fatmagül’ün Suçu Ne?, Diriliş Ertuğrul ve Kayıp gibi dizilerde rol alan Kaan Taşaner söz ve müziği kendisine ait olan “Bu Bir Oyun” şarkısıyla dinleyicilerle buluşuyor.

Fatmagül’ün Suçu Ne?, Diriliş Ertuğrul ve Kayıp gibi dizilerde rol alan Kaan Taşaner söz ve müziği kendisine ait olan “Bu Bir Oyun” şarkısıyla dinleyicilerle buluşuyor.

Kaan Taşaner’in ilk şarkısı ‘Bu Bir Oyun’ tüm dijital mecralarda yerini aldı.

Aranjesini Serdar Ayyıldız’ın yaptığı, kreatif proje tasarım ve yönetimini Pebble Creatives’in ve yapımcılığını Tüplü Televizyon’un üstlendiği, dünya müzik listelerindeki son trendlerden Chill Trap tarzındaki Bu Bir Oyun şarkısının klibi ise 12 Aralık tarihi itibariyle “Kaan Taşaner Youtube Kanalı” üzerinden yayında olacak.

Dünyanın farklı ülkelerinden hayranlarıyla dizi ve tiyatro kariyeri ile birlikte müzik aracılığıyla da buluşmanın heyecanı içerisinde olan Kaan Taşaner yeni şarkıları üzerinde de çalışmalarına devam ediyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu