Magazin

Ünlü oyuncu Melisa Şenolsun ABD’li müzisyenlerin klibinde oynadı

En son Star TV’de yayınlanan Nefes Nefese dizisinde Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaşan Melisa Şenolsun bu kez bambaşka bir proje ile gündemde. Genç oyuncu, başarılı yönetmen Mu Tunç ile birlikte Amerikalı ünlü müzisyenler Randall Dunn ve Zola Jesus ile bir araya geldi. Melisa Şenolsun, Mu Tunç’un yönetmenliğini yaptığı A Trtue Home’un video klibinde yer aldı.

MELİSA ŞENOLSUN VİDEO-KLİPTE OYNADI

Alternatif müzik tarzlarıyla çok özel bir dinleyici kitlesine sahip olan Amerikalı ünlü müzisyenler Randall Dunn ve Zola Jesus,  Randall Dunn’ın ilk solo albümünün çıkış şarkısı olan “A True Home”un video klibinde,  genç yönetmen Mu Tunç ve başarılı  oyuncu Melisa Şenolsun ile çalıştı.

Umman’da 3 günde çekilen ve gerçeküstü performatif bir hikayesi olan video klip, Amerika’nın en prestijli medya kanalı olan NPR’da yayınlandı.

Amerika’nin en kültürel sitelerinden biri Stereogum klibi haftanın video klibinden biri seçti. Listenin başındaki isim ise Chemical Brothers oldu.

Genç oyuncu Melisa Şenolsun’un performansı Amerika ve Avrupa’daki birçok eleştirmen tarafından olumlu yorumlar aldı. Aynı zamanda ünlü müzisyenlerin genç bir Türk yönetmen ve oyuncu ile çalışmış olması ilgi odağı oldu.
Randall Dunn; Sunn O, Wolves in the Throne Room, Marissa Nadler, Anna Von Hausswolff gibi birçok önemli grubun prodüktörlüğünü üstlenmiş, yakın zamanda ünlü oyuncu Nicholas Cage’in başrolünde oynadığı Mandy filminin müziklerini yaptı.

SİNEMA FİLMİNDE OYNAYACAK

Mu Tunç, Burak Deniz ve Büşra Devel’nin başrollerinde yer aldığı ilk uzun metraj sinema filmi “Arada” ile dikkatleri çekmiş ve yurt dışında da adından sıkça bahsettiren projelerde yer almıştı.

Öte yandan Melisa Şenolsun, başrollerini Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu ve Serkan Keskin ile paylaşacağı Güzelliğin Portresi sinema filminde yer alacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu