Magazin

Ünlü oyuncu Melisa Sözen’e mahkemeden iyi haber

16 Kasım 2017’de Evrensel Filmcilik’le sözleşme imzalayarak “Babamın Günahları” dizisinde rol alan ünlü oyuncu Melisa Sözen’in şirkete açtığı dava sonuçlandı. Mahkeme, ünlü oyuncuya alacaklarının faiziyle birlikte ödenmesine karar verdi.

Oyuncu Melisa Sözen, Evrensel Filmcilik AŞ’ye açtığı davayı kazandı.

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre oyuncu 16 Kasım 2017’de Evrensel Filmcilik’le sözleşme imzalayarak “Babamın Günahları” dizisinde rol aldı. Ancak Sözen şirketin 4’üncü bölümün oyunculuk ücreti 49 bin lirayı kendisine ödemediğini iddia ederek dava açtı.

3 yıldır görülen davanın karar duruşmasına Sözen’in avukatı ile Evrensel Film şirketinin avukatı katıldı. Mahkeme, şirketin Sözen’in ücretini 8 bin lira icra inkar tazminatıyla ödemesine hükmetti.

Babamın Günahları filminin yönetmenliğini Abdullah Oğuz üstlenirken Melisa Sözen’in yanı sıra filmde Kadir Doğulu, Mustafa Uğur ve İsmail Demirci gibi oyuncular yer almıştı.

Mahmut Kayımtu, Selen Sevigen ve Abdullah Oğuz filmin yapımcılarıydı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu