Magazin

Ünlü oyuncu Mert Fırat’tan örnek davranış

Şu sıralar Star TV’de yayınlanan ve beğeniyle izlenen Ufak Tefek Cinayetler’in başrol oyuncularından Mert Fırat’ın örnek bir sosyal sorumluluk projesine maddi manevi destekte bulunduğu öğrenildi. İhtiyaçharitası adıyla bilinen platformun kurucu kadrosu arasında yer alan Mert Fırat’ın ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunan söz konusu platformu hem maddi hem de manevi açıdan desteklediği haber veriliyor.

MERT FIRAT İHTİYAÇHARİTASI’NIN KURUCULARI ARASINDA

www.ihtiyacharitası.org sitesinde platformla ilgili şu bilgiye yer veriliyor:

“Nerede yaşarsak yaşayalım, yaşadığımızın yerin ihtiyaçlarını en iyi biz yaşayanlar biliriz. Bu ihtiyaçların  karşılanması ise toplumsal sorumluluk bilinci ile hem yurttaşlar olarak bizlerin hem de ilgili kurumların görevidir. İhtiyacharitasi.org farklı konulardaki ihtiyaçların ihtiyaç sahipleri ile ihtiyacı karşılamak isteyen kişiler ve kurumların buluştuğu online bir platformdur. İhtiyaçların karşılanmasının yanı sıra farklı konularda destek sahibi kurumların ve kişilerin de kullanabildiği bu platform Türkiye’nin her yerinden kullanılabilmektedir.”

İhtiyaçharitası, maddi olanakları yeterli olmayan insanların mağduriyetini giderdiği gibi araç gereç veya malzeme konusunda sıkıntı çekildiği yerlerde imdada yetişmesiyle biliniyor.

Mert Fırat’ın platform çalışmalarında faal olarak çalıştığını öğrenenler ünlü oyuncunun mesleki kariyer başarısının yanında iyi kalpli oluşunu da takdir ediyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu