Magazin

Tuba Büyüküstün parmağından alyansını çıkardı mı?

Onların aşkı da evliliği de hem hızlı hem fırtınalı… Sık aralıklarla haklaırnda “Boşanacaklar” haberi çıkanlardan biri Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak. Benzer bir durum Demet Şener ve İbrahim Kutluay için de geçerliydi ve geçtiğimiz hafta çiftin ayrılık haberi bomba gibi magazin gündemine düşmüştü. Şimdi ise bombayı Tuba Büyüküstün patlattı. Güzel oyuncu parmağından evlilik alyansını çıkardı…

Tuba Büyüküstün geçtiğimiz günlerde reklam yüzü olduğu bir saat firmasının toplantısı için Four Seasons Otel’de bir etkinliğe parmağında alyansı olmadan katılınca dedikolar da başlamış oldu. Büyüküstün’ün Instagramda paylaştığı fotoğrafta da yüzük görülmüyordu.
Onların aşkı bir dizi setinde başlamış, Paris’te bir nikah masasında taçlanmıştı. İkiz bebekleri Toprak ve Maya ile hayatlarına devam eden Saylak-Büyüküstün çiftinin evlilikleri ise hep pamuk ipliğine bağlı görünüyordu. Bu sezon Star TV’de yayınlanması beklenen Cesur ve Güzel’de Kıvanç Tatlıtuğ ile kamera karşısına geçen Tuba Büyüküstün’ün, eşi Onur Saylak ile çocuklara bakma konusunda da bir anlaşma yaptığı da iddialar arasında.

Krizin sebebi iş yoğunluğu mu? 

Çocuklara bakmaya söz verdiği halde Vatanım Sensin dizisinden gelen teklifi kabul eden Onur Saylak ile Tuba Büyüküstün arasında büyük bir kriz çıktığı yine iddia ediliyor. Hatta bu krizin boşanmaya kadar gideceği belirtiliyor. Ancak ortada dizi kavgası olmadığı halde sürekli çiftin arasında huzursuzluk olması bu sebebi inandırıcı olmaktan uzak kılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu