Manşet

Kenan İmirzalıoğlu resmen Galatasaray üyesi oldu

Ünlü oyuncu Kenan İmirazalıoğlu ile ilgili flaş gelişme…Sevilen oyuncu resmen Galatasay Spor Kulübü’nün üyesi oldu. Kenan İmirzalıoğlu üyelik belgesini Başkan Dursun Özbek’ten aldı.

Galatasaray Kulübü’nde üyeliği onaylanan isimler, bugün Türk Telekom Arena’da düzenlenecek tören ile beratlarını aldı. Galatasaray üyeliğine kabul edilen Kenan İmirzalıoğlu da beratını Başkan Dursun Özbek’in elinden aldı..

Galatasaray’a üyelik başvurusu kabul edilen kişiler arasında başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu da bulunuyor.
Ekim 2015’de genel kurul üyelik başvurusu onaylanan Kenan İmirzalıoğlu, bugün saat 11:00’de Türk Telekom Arena’da düzenlenen tören ile resmen Galatasaray Kulübü üyesi oldu.

Yeni üyeler, kabul beratını Başkan Dursun Özbek’ten aldılar. Kenan İmirzalıoğlu, bundan böyle Galatasaray’da yapılacak olan genel kurullarda söz alıp konuşma ve de oy kullanabilme hakkına sahip olacak.

Bu durum sosyal medyada Galatasaraylı taraftarlar arasında da memnunlukla karşılandı.

Basın mensuplarının konuya ilişkin sorularını cevaplayan İmirzalıoğlu: “G.Saray, koca asrı devirmiş büyük bir camia. Bu aileye gönül vermiştik. Zaten taraftarıydım. Şimdi resmi olarak üyesi oldum. Bu benim için onur ve gurur verici bir olay. Çok mutluyum ve heyecanlıyım.” şeklinde konuştu.

Gelecekte kulübün yönetiminde yer alıp almayacağı yönündeki bir soruyu da cevaplandıran ünlü oyuncu: ” Kısmet. Bakacağız. Onu hayat gösterecek” diye konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu