Yerli Dizi

Ünlü oyuncu Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda

Ünlü oyuncu FOX’un sevilen dizisi Savaşçı’nın kadrosuna dahil oldu. Fox TV’de yayınlanan ve aldığı reytinglerle dikkat çeken Savaşçı dizinin oyuncu kadrosuna takviye yapıldı. Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu, bundan böyle Savaşçı dizisinde boy gösterecek.

SARP LEVENDOĞLU SAVAŞÇI’DA

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı dizinin yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan üstleniyor. Dizinin yönetmenliğini Murat Saraçoğlu yaparken senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu yazıyor.

EMRET KOMUTANIM’LA YILDIZI PARLAMIŞTI

Show TV’de yayınlanan Emret Komutanım dizisiyle dikkat çeken Sarp Levendoğlu, Küçük Ağa, Umudunu Kaybetme, Ne Münasebet dizilerinde yer almıştı. Levendoğlu’nun en son oynadığı dizi ise yayınlanan Ölene Kadar dizisiydi. Sarp Levendoğlu, Ölene Kadar’da başrolleri Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Gülcan Arslan ile paylaşmıştı. Ölene Kadar, 12 Ocak 2017 tarihinde atv’de yayınlanmaya başlamıştı.

İlk MedyaTava yazmıştı! Sarp Levendoğlu Savaşçı'da

“HAYDAR BOZKURT” KARAKTERİNİ CANLANDIRACAK

Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu bundan böyle Savaşçı dizisinde “Haydar Bozkurt” karakterini canlandıracak. Fox’un Limon Film imzalı iddialı dizisi Savaşçı, pazar akşamları ekrana geliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. Süper.Karizması,asaleti ve yeteneğindeki ile çok renk katacak.Hiç izlemedim ancak izleyicisi olacağım.Sap Levendoğlu’nu özlemiştik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu