MagazinManşet

Ünlü oyuncu Scarlet Johansson’ın Adanalı gençle selfiesi olay oldu

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminin yıldızlarından Scarlett Johansson ve Chris Evans Adana’daki İncirlik Üssü’ne ziyaret gelince hayranları da etraflarını sardı. Amerikan askerlerine destek olmak amacıyla üsse gelen ünlü oyunculardan Scarlett Johansson Adanalı bir gençle fotoğraf çektirince olay oldu. Sebebi ise gencin sivil olmasıydı.

Amerikan askerlerine ve onların ailelerine eğlence ve bakım hizmetleri sunan United Service Organizations Inc. (USO Show) kapsamında “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” filminin ünlü yıldızları İncirlik Üssü’nü ziyaret ederek İncirlik’teki görevlilerin sorularını yanıtladı. USO Show kapsamında sahneye çıkan Scarlett Johansson hayranı Adanalı bir genç güzel oyuncuyla fotoğraf çektirince de tartışmalar başladı.

Ünlü oyucu Johansson ile selfie çektiren Adanalı genç sosyal medya hesabında konuyla ilgili olarak “Üsse bir yolunu bulup girdim, Scarlett için sınırları zorladım riske girdim ve üsse girebildim” mesajını paylaştı.

ABD Savunma Bakanlığı’nın Twitter hesabından yapılan açıklamada, ABD’li 4 olimpik altın madalya sahibi ünlü yüzücü Maya DiRado, ‘efsanevi’ NBA oyuncularından Ray Allen, şarkıcı Craig Campbell da Johansson ve Evans’ın ziyaret ekibinde olduğu açıklandı.

Başa dön tuşu