Yerli Dizi

Ünlü oyuncu Sen Anlat Karadeniz’e veda ediyor

ATV’de yayınlanan ve ilgiyle izlenen dizi Sen Anlat Karadeniz’de yapım şirketiyle anlaşamadığı iddia edilen ünlü oyuncu diziye veda ediyor. Oynadığı Vedat rolünün önümüzdeki bölümde senaryo gereği öldürüleceği böylelikle Mehmet Ali Nuroğlu’nun projeden ayrılacağı haber eriliyor.

MEHMET ALİ NURIOĞLU SEN ANLAT KARADENİZ’E VEDA EDİYOR

ATV’de ikinci sezonu yayınlanan Sen Anlat Karadeniz’den sevenlerini üzen bir haber geldi. Reytinglerde ilk sezona göre düşüşte olduğu görülen Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölüm fragmanında, dizinin kilit isminin öldüğü görülüyor. Beklenmeyen bu ölüme seyirciler isyan ederken, ayrılığın nedeni olarak oyuncu ile yapım şirketi arasında yaşanan  anlaşmazlık olabileceği dile getiriliyor.

Çarşamba günleri yayınlanan dizide Vedat karakterine hayat veren Mehmet Ali Nuroğlu, senaryo gereği önümüzdeki bölüm öldürülüyor. Kötü karakterine rağmen dizide kendisini sevdirmeyi başaran Mehmet Ali Nuroğlu’nun ölümünün yer aldığı fragmanı görenler şaşkınlıklarını gizleyemezken tepkiler de gecikmedi.

AYRILIK NEDENİ HAKKINDA AÇIKLAMA YAPILMADI

Beklenmeyen bu ayrılığın nedeni olarak, oyuncunun yapım şirketiyle anlaşamaması iddiaları ortaya atıldı. Tam olarak ayrılık nedeni ise henüz açıklanmadı.

Peki Mehmet Ali Nuroğlu kimdir?

1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mehmet Ali Nuroğlu, ODTÜ’yü kazanmış ve burada 3 sene kadar felsefe bölümünde eğitim gördü.

Sonrasında Hacettepe Üniversitesi’nin Tiyatro bölümüne yazıldı. Okul bittikten sonra ise bazı Devlet Tiyatrolarında çalışmaya başladı. Bir süre kadar Tiyatrolarda görevler alıp oyunlar oynamasının ardından dizi teklifini kabul etmiş ve ilk olarak 2004 tarihinde Çemberimde Gül Oya isimli dizide rol aldı.

Son olarak 2018’in iddialı yapımlarından Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alan oyuncu, Çarşamba günü yayınlanacak olan 44. bölümle diziye veda edecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu