MagazinMüzik

Ünlü oyuncu Sera Tokdemir’i şarkıcılık heyecanı bastı

Sera Tokdemir şarkıcı mı oluyor? Ünlü oyuncunun oyunculuk kariyerinden sonra şarkıcılık kariyerine göz kırptığı konuşuluyor. Sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımlar da bu haberi teyit eder nitelikte. Mustafa Ceceli ile stüdyoya giren Sera Tokdemir’in şarkısının yakın zamanda hazır olacağı haber veriliyor.

SERA TOKDEMİR ŞARKICILIĞINI İLAN ETTİ

Mustafa Ceceli’yle birlikte stüdyoya giren Sera Tokdemir, “Yakında oyuncu Sera Tokdemir yorumcu kimliğiyle şaşırtabilir” diye konuştuğu bildiriliyor.Tokdemir, sözleri kendi imzasını taşıyan şarkısının düzenlemesinin Ceceli’ye ait olduğu öğrenildi.

Mustafa Ceceli’nin de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “şarkımız bitti” notuyla Sera Tokdemir’le stüdyoda çekilmiş bir fotoğrafı paylaşması dikkat çekti.

Sosyal medya hesabından Mustafa Ceceli’nin yanı sıra DMC’nin tepe yöneticisi Samsun Demir ile çektirdiği fotoğrafı da paylaşan Sera Tokdemir’in bu hamlesinin özellikle magazin medyasında çok konuşulacağı öngörülüyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu