Yerli Dizi

Ünlü oyuncu Uğur Pektaş Kurtlar Vadisi Pusu kadrosunda

Ekranların en uzun soluklu dizi projelerinden Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonda hangi kanalda olacağı henüz daha netlik kazanmadı. Medyabey’e gelen duyumlar bu sezon Kurtlar Vadisi Pusu’nun en erken Ocak ayında ekranda olabileceği yönündeydi. Öte yandan dizinin yapımcısı Pana Film, hazırlılarını tam gaz sürdürüyor. Yeni sezonda adı Kurtlar Vadisi Pusu ile anılan Uğur Pektaş’ın Kurtlar Vadisi Pusu’ya transferi ise kesinleştiği haber veriliyor.

UĞUR PEKTAŞ KVP’DA ABDÜLHEY’İN YENİ YÜZÜ OLACAK

Uğur Pektaş, KVP’da Abdülhey’in yeni yüzü olarak boy gösterecek. Pana Film’den dizinin yeni sezonu için teklif aldığı konuşulan Uğur Pektaş’ın Pana Film yetkilileri ile yaptığı görüşmeler  sonuç verdi. Ünlü oyuncunun Pana Film’le anlaşmaya vardığı ve yapılan anlaşma sonrasında senaryo çalışmalarına başladığı haber veriliyor.

DİZİNİN YENİ KANALI İLE İLGİLİ BELİRSİZLİK DEVAM EDİYOR

KVP’nun yeni sezon için görüşme yapılan oyuncular hangileri? Öğrenmek için tıklayın:

Henüz kesin olmamakla birlikte KVP’nun en erken Ocak ayında büyük ihtimalle Show TV’de ekrana gelebileceği tahmin ediliyor.

Nurdan Düz Burgucu/MEDYABEY-ÖZEL

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu