Youtube

Ünlü oyuncu Ümit Erdim dizilerde neden yer almadığı sorusuna ne cevap verdi?

Ünlü oyuncu ve sunucu Ümit Erdim, Oya Doğan’ın YouTube kanalına konuk oldu. Erdim, kendisiyle ilgili merak edilen sorulara net cevaplar verdi. Kilo vermesiyle ilgili çok sayıda ilginç tepkilere maruz kaldığını dile getiren Erdim, bitmek bilmeyen bu tepkilerden sıkıldığını dile getirdi. Ünlü oyuncu 2013 yılından bu yana dizilerde neden yer almadığını da açıkladı.

Vatan gazetesinde Dizi Doktoru adlı köşesinde dizilerle ilgili yorumlar yazan Oya Doğan, Vatan gazetesinden ayrıldıktan sonra YouTube’da karar kılan gazeteciler arasına katılmıştı. Oya Doğan’ın konuğu ise uzun süredir ekranlarda görülmeyen ve mide ameliyatı sonrası önemli oranda kilo veren Ümit Erdim’di.

Ümit Erdim verdiği kilolardan dolayı özellikle sosyal medyada aldığı benzer tepkilerin son bulmamasından ve de yapılan olumsuz yorumlardan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Oya Doğan’ın “dizilerde neden yoksun, bu senin tercihin mi? ” şeklindeki soruya da cevap veren Erdim, bu durumun birkaç nedeninin olduğunu söyledi.

İşte, Oya Doğan’ın dikkat çeken o Ümit Erdim röportajı:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu