Magazin

Ünlü oyuncular da Fatih Terim’in tazminatına isyan ettiler!

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’i görevinden etmesinin ardından şimdi de alacağı tazminat gündemden düşmüyor. Meslektaşlarıyla karşılaştırıldığında çok yüksek bir maaş alan, ancak kayda değer bir başarı elde edemeyen Terim’e 3 milyon 500 bin Euro tazminat ödeneceğinin ortaya çıkması sabırları taşırdı.

Özellikle sosyal medyada toplumun her kesiminden Terim’e tepki yağarken, sanat camiasından da konuyla ilgili tepkiler vermeye devam ediyor. Tazminat konusuna birçok ünlü ilgisiz kalamadı.

Son olarak oyuncu Bülent Şakrak, sosyal medya Twitter hesabından“Ödediğim verginin miktarını adabımdan söylemeyeceğim. Ama Fatih Terim denen adama 3,5 milyonundaki hakkımı da helal etmeyeceğim. Biline!” diye yazdı.

Bülent Şakrak’ın mesajını paylaşan oyuncu Emre Kınay ise “Ben de helal etmiyorum, etmeyeceğim. İstifa edene tazminat ödenmez” yazarak tepkisini dile getirdi.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu