Magazin

Ünlü oyuncular Hafsanur Sancaktutan ve Seray Kaya’dan taciz açıklaması

Son Yaz dizisinin başrol oyuncularından Hafsanur Sancaktutan, çocukken dedesi tarafından istismara uğradığına dair yaptığı açıklama yaptı. Serak Kaya'da sosyal medya hesabından geçmişte uğradığı istismarı dile getirdi.

Ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan Elmalı Davası ile ilgili açıklamalar sonrası Instagram hikayesinde bir açıklamada bulundu. “İtiraf ediyorum” diyen Sancaktutan, kendisinin de bir istismar mağduru olduğunu açıkladı.

“ARTIK SUSMAK YOK ÇÜNKÜ YALNIZ DEĞİLİZ”

Sancaktutan, Instagram hikayesinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Okuyun bu hikaye çok tanıdık! Susup ayıptır aman duyulmasın diyen herkes! Evet siz de çocuk istismarı yapıyorsunuz. İtiraf ediyorum, benim de hikayem buna benzer! Ben de ifşalasam mı herkesi? Utanırlar mı yaptıklarından?

Dedem tarafından istismara uğradım, pedofili bir adamın torunuydum. Kuzenlerim, komşularım, iş arkadaşım tarafından taciz edildi. Utanmıyoruz, korkmuyoruz. Yalnız olmadığımızı biliyorum! Kızlar susmayın! Artık susmak yok çünkü yalnız değiliz. Sizler çok değerlisiniz çünkü sizi çok seviyorum.”

 

SERAY KAYA: ARTIK KORKMUYORUM

Oyuncu Seray Kaya da Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla, arkadaşının babası tarafından istismara uğradığını açıkladı.

Kaya, “Ben de çocuktum! Aileme anlatamayacak kadar çok korkmuştum ve sustum. Arkadaşımın babası tarafından defalarca uğradığım istismarın suçlusu ben değilim. Artık korkmuyorum. Birbirimizin sesi olmaya, sesini duyuramayan, istismara uğrayan çocuklar için ses olmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu