Gündem

Ünlü oyunculardan yangınlara tepki

Marmaris ve Bodrum’daki orman yangınları devam ederken ünlü isiölerden konuyla ilgili tepkiler gelmeye devam ediyor. Oyuncular Hazal Kaya, Alperen Duymaz, Ahsen Eroğlu, Emre Kınay gibi isimlerden  sosyal medyadan dikkat çeken paylaşımlar geldi.

Orman yangınlarına yapılan müdahalenin yetersiz kaldığını söyleyen Hazal Kaya kendisine ait resmi sosyal medya hesabından “Göz göre göre yanıyor cennetimiz!!Litrelik sularla yangın söndürmeye çalışıyor insanlarımız. Sönen yerler soğutma çalışması yapılmadığı için tekrar alev alıyor! Nerdesiniz ya? !Neden müdahale etmiyorsunuz? Neden yalnız kaldı koca ülke?!#havadanmüdahaleistiyoruz” ifadelerini kullandı.

Hazal Kaya: Neden müdahale etmiyorsunuz? Neden yalnız kaldı koca ülke?

Ünlü isimler sosyal medyada seslerini duyurmaya çalışarak orman yangınlarının söndürülmesi için çaba sarf ediyor.

Son Yaz dizisinin oyuncusu Alperen Duymaz, Menajerimi Ara dizisinin başarılı ismi Ahsen Eroğlu ve ünlü oyuncu Emre Kınay yangın bölgelerine bizzat inerek destek olmaya çalıştı.

Ünlü isimler hayvanları ve vatandaşları kurtarmaya çalışırken Emre Kınay yayınladığı videdoda gelemeyn müdahale desteğine sitem etti ve yangının ilerlediğini kaydetti.

Emre Kınay “Yeter artık! Delirttiniz herkesi. En sonunda insana cinnet getirtiyorsunuz. Bunca vergiyi biz niye veriyoruz. Deprem vergisi verdik yediniz. Verilen her vergiyi başka yerlere harcadınız. Artık yeter. İnsanlar yanıyor, hayvanlar yanıyor, ülke yanıyor farkında değil misiniz? Utanmadan bir de çıkıp gözümüzün önünde yanan yangını kontrol altına aldık diyorsunuz. Bu millet koyun mu? Niçin sesini çıkarmıyor kimse?

Utanın artık! Delirttiniz herkesi! Bu kundakları o yaktı bu yaktı diyeceksiniz ilerde. Bu alanlardan kim menfaat sağlayacaksa ilerde onlar sorumlu. Asla çivi çakılmayacak dediğiniz yere otel yapıldı. Hepsini biliyoruz. Kimse salak değil. Gidin Avrupa ülkelerini arayın ülkeye 50 tane yangın söndürme uçağı getirin. Onun parasını da biz öderiz hiç merak etmeyin ama ayıptır artık utanın. Hiç kimse geri zekâlı değil” diyerek tepki gösterdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu