Gündem

Ünlü oyuncunun Beşiktaş’ta şehit olan polis için yürek yakan paylaşımı

Ünlü oyuncu Pelin Akil Altan bugün sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla milyonları ağlattı. Beşiktaş’ta meydana gelen patlamanın ardından tüm ülkenin yasta olduğu bir dönemde duygusal paylaşımlar devam ediyor. Terör örgütünün saldırısı sonucu Beşiktaş’taki patlamada şehit olan polis memuru Mustafa Kemal Devrilmez ile ilgili bir anısını paylaşan Pelin Akil Altan “Soldaki polis arkadaşım artık yok” dedi.

10 Aralık Cumartesi günü Beşiktaş’ta yaşanan terör saldırısı ardından yaşanan kayıpların acısı dinmiyor. sosyal medyada da büyük yankı uyandıran saldırının ardından halk ve ünlü kişiler de tepkilerini dile getirmeye devam ediyor. Oyuncu Pelim Akil Altan da saldırıda şehit düşen Özel Tim’den Mustafa Kemal Devrilmez’le çekilmiş fotoğrafını paylaşarak bu desteğe katıldı.

blank

Pelin Akil Altan fotoğrafın yanında “Ocak ayında Sultan Ahmet’teki patlamadan sonraki günlerde bindiğim feribotta benden şüphelenip çantamı göstermemi istemişlerdi. Ben nasıl bir şüphe teşkil ettim neden beni aradınız diye merak edip sorduğumda fotoğrafta gördüğünüz soldaki özel Tim Polis kardeşim ‘saçlarınızdan’ demişti. Anlamamıştım. Gür saçların arasına bile bombayı saklayabileceklerini söylemişti. Sonradan beni tanıyıp bir de fotoğraf çekilmek istemişlerdi.Önce arandığım için bir kötü hissetmiştim ama gurur duydum ve düşündüm ki hepimizin pamuk ipliğinde tesadüf yaşadığımız şu hayatta onlar ne kadar zor bir iş yapıyorlardı sürekli tehlike altındalardı. Helal olsun dedim. Ve biraz önce bu fotoğraf geldi hem de ne acı haberle. Soldaki bereli polis arkadaşım dünkü patlamada hayatını kaybetmiş. Zaten dünden beri içim acıyor bu fotoğrafı görünce ve ona bu kadar yakın olmuşken o şimdi hayatta değil içim parçalandı. Bu patlamalarda yakınımız iyi mi diyip onlara ulaştığımızda içimizin rahatlamasından dolayı kendimi çok kötü hissediyorum. Allah’ım sen bu olaylara sebep olan azıcık bile sebebi olan herkesi bildiğin gibi yap. Bu soldaki bereli arkadaşım şimdi yok. Allah ona ve dünkü patlamada vefat eden herkesin ailesine sevdiklerine sabır versin. Mekanları cennet olsun. Çok üzgünüm gerçekten çok.” mesajını paylaştı.

Başa dön tuşu