MagazinSinema

Ünlü oyuncuya Cumhurbaşkanı sahip çıktı

Dizilerin aranan ismi Peker Açıkalın uzun zamandır yaşadığı sağlık sorunlarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sayesinde atlattı. , Cumhurbaşkanı sayesinde ameliyat olan Açıkalın hangi sinema filmiyle izleyici karşısına çıkmayı hazırlanıyor?

Beş yıldır herhangi bir dizide sağlık sorunları ve benzeri nedenlere rol alamayan ünlü oyuncu Peker Açıkalın, “Baba 1,5” adlı sinema filmiyle izleyicisine kavuşmaya hazırlanıyor. Rüzgar Erkoçlar’ın babası rolünde bir mafya babası karakterini oynayacak olan Peker Açıkalın, fragman çekimleri için kamera karşısına geçti.

blank

PEKER AÇIKALIN “CUMHURBAŞKANIMIZI GALAYA BEKLİYORUZ”

54 yaşındaki oyuncu, kalbine pil takıldığını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yardımıyla operasyon geçirdiğini belirterek, “Cumhurbaşkanımızı da inşallah filmimizin galasında görmek istiyoruz” diyerek temennisini belirtti.

Peker Açıkalın, filmde canlandıracağı mafya babası karakterinin Türk usulü olduğunu belirterek”Bizim babamız Türk babası, küfür ve kötü hareketleri yok. Türk örf ve adetlerine göre şekillenmiş bir baba” açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu