Magazin

Ünlü popçu Gökhan Özen ile Selen Sevigen’in 6 yıllık evliliği sona erdi

Ünlü popçu Gökhan Özen ve Selen Sevigen’in 6 yıllık evliliği sona erdi. Magazin dünyasının örnek çifti olarak anılan Gökhan Özen ile Selen Sevigen aldıkları ortak kararla boşandı.

Gökhan Özen ve Selen Sevigen çifti 6 yıllık evliliklerini ortak bir kararla sonlandırdı. Çift boşandıklarını sosyal medya aracılığıyla duyurdu. Gökhan Özen’in bu kadarı hayranlarını üzdü.

İşte Gökhan Özen ile Selen Sevigen’in yaptığı yazılı açıklama…

“Değerli Basın Mensupları,
Üzülerek belirtiriz ki evlilik birliğimizi aldığımız ortak karar sonucu sonlandırmış bulunuyoruz. Kutsal bildiğimiz ve gözler önünde yaşamayı tercih etmediğimiz aile yaşantımıza ve özel hayatımızın mahremiyetine bugüne kadar ve bundan sonraki sürecinde saygı gösteren tüm değerli basın mensuplarına teşekkür ederiz.
Saygılarımızla.”

gokhan

2010 yılında dünya evine giren çiftin nikahı esnasında Selen Sevigen’in şahitliğini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile eski Genel Başkan Deniz Baykal yapmıştı. Gökhan Özen’in şahitliğini ise merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın eşi Semra Özal ile sanatçı Ajda Pekkan yapmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu