MüzikYaşam

Ünlü sanatçılar çocuklar için Kosova’da

 

Destekten TR

Kosova’da çocuklar için şarkı söyleyecekler. Beş Türk sanatçı çocuklar için el ele verdiler ve Kosova’nn Prizren kentinde Down Sendromlular Derneği binasının tüm ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla sahneye çıkıyorlar. Konser gelirinin tamamı dernek için kullanılacak.

PTT’nin katkılarıyla Engelsiz Yaşam Vakfı, Türk Kızılay’ı ve Semak A.Ş. işbirliğiyle Kosova Prizren Down Sendromlular Derneği binasının beyaz eşya, büro malzemeleri ve eğitim araçları ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Kosova’nın Prizren kentinde bir konser düzenlendi.

Destekten TR

Sunuculuğunu Vatan Şaşmaz’ın yapacağı ve 20 Temmuz Çarşamba günü Prizren şehir merkezi Şadırvan Alanı’nda gerçekleştirilecek konserde(alfabetik sırayla) Aynur Aydın, Gökhan Keser, İpek Açar, Nadide Sultan ve Özgün sahne alacaklar. Kosovalı sanatçılarında sahne alacağı konser öncesinde ise Prizren’liler PTT’nin çok değerli koleksiyonu olan “Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Pul Sergisi”ni de gezebilecekler. Konsere katılacak olan sanatçılara T.C. Kosova Başkonsolosu Selen Evcit de bir davet verecek ve ev sahipliği yapacak.

Destekten TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR