Magazin

Ünlü şarkıcı Kutsi, uğruna yuvasını yıktığı kadına evlilik teklif etti

Ünlü şarkıcı Kutsi uzun süredir birlikte olduğu Feyza Çıpa’ya evlilik teklif etti. 7 yıllık eşinden Feyza Çıpa için ayrılan şarkıcı Kutsi yeniden dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Feyza Çıpa’nın teklife ne cevap verdiği merakla bekleniyor? Kutsi Çıpa’ya nasıl evlenme teklif etti?

Uzun süredir gözlerden uzak aşklarını yaşayan Kutsi ve Feyza Çıpa ilk kez “Saadet Hanım” galasında birlikte görüntülendiler. 7 yıllık eşinden ayrılan Kutsi sonunda uzatmalı sevgilisine evlenme teklif etti. Gazetecilerin evlilik teklifi ile ilgili yanıtlayan ünlü çift teklifin doğruluğunu onayladılar ancak tarihin netleşmediğini belirttiler.

ATV’de yayınlanan Huzur Sokağı adlı dizinin setinde birbirine aşık olan Feyza Çıpa ve Kutsi aşklarını uzun süre gizli yaşamışlardı. Kutsi bu aşk uğruna 7 yıllık eşinden boşanmak zorunda kalmıştı.  Yaşadıkları evini terk eden Kutsi’yi eşi Sinem Bayraktar; yasak aşk ve ihanet suçlamasıyla mahkemeye vererek tek celsede anlaşmalı olarak boşanmışlardı. Sinem Bayraktutar boşandıktan 15 ay sonra Ezel Ünender’le nişanlanmıştı.

blank

Feyza Çıpa kimdir?

24 Mayıs 1985 İstanbul doğumlu.Bahçelievler lisesi mezunu. Anadolu Üniversitesinde Açıköğretim İşletme mezunudur.Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde eğitim almıştır.Duru Tiyatro Workshoplarına katıldı. Ayrıca Miss Turkey 2007 Türkiye 3. güzeli olmuştur.

Kutsi ve Çıpa 2 yıldır süren ilişkilerini artık evlilikle tamamlamak istiyorlar.

 

Başa dön tuşu