Magazin

Ünlü şarkıcı Sıla’ya dolandırıcı şoku

Ünlü şarkıcı Sıla’nın ismini kullanarak dolandırıcılık yaptılar. Sıla’nın menajeri olduğunu söyleyerek bir restoran sahibini dolandıran dolandırıcılar için Sıla savcılıkta suç duyurusunda bulundu.

Sıla’nın sahneye çıkacağını vaad ederek, kendisini Sıla’nın menajeri olarak tanıtan ve bir restoran sahibini dolandıran Ali Ş. ismindeki kişi savcılığa verildi. Sıla bu davanın emsal olması gerektiğini vurgulayarak savcılığa ifade verdi. Sıla Sıla, Ali Ş. ile hiçbir hukuki ve fiili bağı olmadığını da belirterek “Adım kullanarak dolandırıcılık yapıldığını internetteki haberler vasıtasıyla öğrendim. Haberleri delil olarak sundum. Ali Ş. hakkında, restoran sahibinin şikâyeti üzerine dava açıldı. Başka vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına emsal mahiyette olması sebebiyle bu şikâyeti yaptım. Ali Ş., itibarımı, prestijimi ve saygınlığımı zedeleyerek üçüncü kişileri mağdur etmiştir. Şikâyetçiyim. Ali Ş. hakkında kamu davası açılmasını talep ederim” şeklinde bir ifade verdiğini açıkladı.

Şarkıcı Sıla önceki gün sosyal medyada milyonları güldürmüştü

sıla

Önceki gün sosyal medyadaki hesabında kulağında kirazdan küpe ile bir resmini paylaşan Sıla “Annem ben hararetli bir şey anlatırken bir anda meyve tabağına uzanıp, kulağıma taktı kirazları. Beni hala çocuk zannediyorsa demek ki… Benimle oynamayı özlediyse demek ki… ‘Anne, ciddi bulmadın galiba anlattığımı?’ dedim. ‘Ben seni dinliyorum, bu kirazlar niye hep tek tek, ikilisini bulamadım, diğer kulağın boş kaldı, tüh!’ dedi! ‘Tüh’ dedim. Ne diyeceksin?” notunu düşmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu