Magazin

Ünlü şef Arda Türkmen’in sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı

Arda Türkmen’in sevgilisi ortaya çıktı. Özel hayatıyla gündemde olmayı tercih etmeyen 45 yaşındaki Arda Türkmen, çektiği makyaj videolarıyla tanınan fenomen Melodi Elbirliler’le birlikte. İkili, aynı mutfaktan paylaşım yapınca yakayı ele verdiler.

AYNI MUTFAKTAN PAYLAŞIM YAPINCA YAKALANDILAR

Aralarında 15 yaş bulunan çiftin ilişkisini ise sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ele verdi. Sosyal medyayı aktif kullanan çiftin birlikte olduğu, Melodi Elbirler’in mutfak pozlarıyla ortaya çıktı. İşte Arda Türkmen ile Melodi Elbirliler aşkının belgesi…

Şef Arda Türkmen’in çektiği makyaj videolarıyla tanınan fenomen Melodi Elbirliler ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. 45 yaşındaki Arda Türkmen’in kendisinden 15 yaş küçük Melodi Elbirliler ile ilişkisini, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ele verdi.

Arda Türkmen ile Melodi Elbirliler kısa süre önce başlayan beraberliklerini şimdilik gizli tutmayı tercih ediyorlardı ancak ikilinin aşkını, Molodi Elbirliler’in mutfak paylaşımları ele verdi.

AYNI MUTFAKTAN PAYLAŞIM YAPINCA…

Özel hayatıyla gündemde olmayı tercih etmeyen Arda Türkmen, güzellik Blogger’i olarak son dönemlerde sosyal medya üzerinden hayran kitlesi çığ gibi büyüyen Melodi Elbirliler’le birlikte.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu