Televizyon

Ünlü spiker FB TV’nin yeni genel müdürü oldu

Fenerbahçe TV’de genel müdür İhsan Topaloğlu ile yollar ayrılmıştı. Kanalın yeni spor müdürünün kim olacağı sorusu cevabını buldu. Ekranlardan da tanınan başarılı spor spikeri Tunç Elibol Fenerbahçe TV kanalının yeni spor müdürü oldu. Haber Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi web sitesinden de duyuruldu.

TUNÇ ELİBOL FB TV’NİN YENİ GENEL MÜDÜRÜ

Bilindiği gibi yeni Başkan Ali Koç, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’yı FB TV’nin danışmanlık görevine getirmişti. Tunç Elibol adının öne çıkmasından Ilıcalı’nın etkili olduğu yorumları yapılıyor.

blank

İşte, Fenerbahçe Spor Kulübü’nden konuyla ilgili yapılan resmi yazılı açıklama:


Kulübümüzün resmi televizyonu FBTV’nin, yayın ve içerik kalitesinin arttırılması ve böylece çok daha geniş kitlelere ulaşması hedefiyle yapılmakta olan yeniden yapılanma çalışmaları kapsamında FBTV Genel Müdürlüğü’ne Sayın Tunç Elibol atanmıştır. 22 yıllık gazetecilik, yapımcılık ve sunuculuk deneyimiyle, televizyonumuza büyük değer katacağına inandığımız Sayın Elibol’a, ailemize hoş geldin diyor, yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz.

Tunç Elibol kimdir?

Mesleğe 1996 yılında başlayan Tunç Elibol, sırasıyla Cine 5, Show TV, Lig TV, TRT Spor ve TV8’de çalışmıştır. Uzun yıllar muhabirlik görevini yürüten Elibol, bunun yanı sıra Show TV’de Spor Sayfası, Showspor gibi programların sunuculuğunu üstlenmiştir. Yine Lig TV’de Fenerbahçe muhabirliğinin yanında çok sayıda programda sabah, öğle ve akşam kuşaklarında yapımcı ve sunucu olarak yer almıştır. Lig TV’de istihbarat şefliği görevine getirilen Tunç Elibol daha sonra TRT Spor ekranlarında yer alan Futbol Ateşi ve TRT 1’deki Şut ve Gol programlarının yapımcısı ve sunucusu olarak görev yapmıştır. Elibol son dönemde yapımcı kimliği ile mesleğini icra etmiştir.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu