MagazinMedyabey TV

Ünlü sunucu Ece Erken’e canlı yayında evli sevgili şoku!

Bir dönemin sabah şekeri, ünlü sunucu Ece Erken güne şokla uyandı. Bir süre önce New York havalimanında samimi bir şekilde görüntülendiği iş adamı Nazım Torbalıoğlu’nun canlı yayında hem evli olduğunu hem de başka bir kadınla yasak aşkının olduğunu öğrendi. Erken “Hangi kadın evli bir erkekle birlikte olmak ister?” diyerek canlı yayında kendini savundu. İşte o anlar…

Ece Erkenbirlikte görüntülendiği Nazım Torbalıoğlu adlı işadamı hakkında bildiklerini Star TV’de yayınlanan Duymayan Kalmasın adlı programda Cengiz Semercioğlu ve Seren Serengil’e anlattı. Bir çocuk sahibi iş adamı Torbalıoğlu’nun 3 ay önce eşinden boşandığı ve yeni bir aşka yelken açtığı iddia ediliyordu.

Daha önce Ece Erken ile görüntülürenin yayınlanması sonrasında ünlü magazin sitesi Uçankuş’a yaptığı açıklamada,

Nazım Torbaoğlu “Arkadaş ortamında tanıştık, birkaç kez görüştük. Uyuşamadığımızı anladık ve bu arkadaşlığı sona erdirdik. Zaten bir ilişki değildi” ifadelerini kullanmıştı. Bu açıklamayı Ece Erken de “Birbirimizi tanışma aşamasında ayrıldık” sözleriyle doğrulamıştı.

blank

Duymayan Kalmasın’da bugün canlı yayında heyecanlı anlar yaşandı. Konuyu masaya taşıyan Semercioğlu ve Senergil, iş adamı Torbaoğlu’nun evli ve eski manken Songül Yıldırım ile sevgili olduğu iddia edildiği haberi verdiler. Eski manken Songül Yıldırım da “Nazım evlidir, ayrıca benimle de ilişkisi var. Ece de biliyor” dedi.

Konunun ekrana taşınmasının ardından ünlü sunucu Ece Erken canlı yayına bağlanarak “Ben geçen yıl tanışmıştım. O sırada boşandığını söylemişti, hatta 2 yıl olduğunu söylemişti. Doğru olduğuna inanmıştım. İnsanların bu kadar kötü olduğuna inanmak istemiyorum. Ben huzurlu bir şey istiyorum. Ben sevgilisiyle muhatap olur muyum? Bir yıl olmuş ondan ayrılalı, beni ilgilendirmiyor. Sevgilisiyle olan ilişkisinin bittiğini biliyorum. Bu kadın Nazım evliyken onunla beraberdi” açıklamasını yaptı.

blank

Bunun üzerine sunucu Cengiz Semercioğlu, Nazım Torbaoğlu’nun “İddia edildiği gibi Ece Erken ile ilişkimiz yok, eşimle boşanma davasının son celsesi yarın” sözlerini açıkladı. Erken de yaşadığı şoku “Nazım’ın boşanma davasının devam ettiğini söylediğine inanamıyorum” diyerek ifade etti.

https://www.youtube.com/watch?v=EmZVp5T09Vw

Erken’e canlı yayında şok!

https://www.youtube.com/watch?v=LbLsvIZeXHs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu