Televizyon

Ünlü sunucu Ekin Olcayto sevenlerinin yüreğini ağzına getirdi

Haber Global’in ekran yüzlerinden olan ünlü sunucu Ekin Olcayto evinde talihsiz bir kaza geçirdi. Önceki akşam su içmek için yatağından kalktığında tansiyonu düşen ve baygınlık geçiren Olcayto, evinde beslediği kedilerin mama kabının üzerine düştü.

Cumartesi akşamları Haber Global’de Başka Şeyler programını sunan Ekin Olcayto evinde talihsiz bir kaza geçirdi. 46 yaşındaki Olcayto’nun ölümden döndüğü kazanın detayları ortaya çıktı. Olcayto, dün gece saatlerinde su içmek için yatağından kalktı.

Boğazına ve çenesine girdi

Tansiyonu düşen ve göze kararan Olcayto, evinde beslediği kedilerin mama kabının üzerine düştü. Seramik mama kabının kırılan parçaları Ekin Olcayto’nun boğazına ve çenesine girdi.

Baygınlık geçiren Olcayto, evindeki arkadaşları tarafından Okmeydanı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olcayto’nun kaldırıldığı hastanede plastik cerrahı bulunmayınca arkadaşları harekete geçti. Olcayto bunun üzerine arkadaşları tarafından Acıbadem Maslak Hastanesi’ne götürüldü.

Hemen Ameliyat edildi

Sabaha karşı bu hastaneye yatırılan ünlü ekran yüzü bu öğleden sonra ameliyata alındı. Ameliyatın başarılı geçtiği ve Ekin Olcayto’nun yarın hastaneden taburcu edileceği öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu