Medya

Ünlü televizyon habercisi Ardan Zentürk’ten zorunlu mola…Ekrana ve yazılarına ara verdi

Kanal 24’ün tecrübeli moderatörü Ardan Zentürk, bir müddet ekranlardan uzak kalacak. Star Gazetesi Genel yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, Zentürk’ün bir süre ekranlarda olamayacağını ve Star gazetesindeki köşe yazılarına ara vereceğini duyurdu. Bunun nedeni ise Ardan Zentürk’e anjiyo yapılması.

ANJİYO HABERİNİ NUH ALBAYRAK VERDİ

Zentürk, Nuh Albayrak’ın paylaştığı bilgiyi sosyal medya hesabından teyit etti. Ünlü moderatör, Twitter hesabından sağlık durumuyla ilgili şu notu paylaştı:

“‏Değerli Genel Yayın yönetmenim @NuhAlbayrak duyurmuş, artan mesajlar nedeniyle minik bir açıklama: Kalbimde zaten 13 yıldır stent vardı, normal kontrol için gittim, 2 stentim daha oldu!.. Evet, bir hafta her türlü çalışmaya dükkan kapalı, yalnız istirahat, zor bir işti…”

MESAİYE BİR HAFTA ARADAN SONRA BAŞLAYACAK

Anjiyo operasyonunu ilk önce Star gazetesinin yayın yönetmenliğini yapan Nuh Albayrak verdi. Albayrak, sosyal medyadan “Değerli yazarımız, kıymetli Ardan Ağabeyim anjiyo ve balon tedavisi sebebiyle istirahat etmekte olup, önümüzdeki hafta km’yi sıfırlamış olarak yazılarına başlayacaktır.” diye yazdı.

Ardan Zentürk, Kanal 24 ve Star gazetesindeki mesaisine bir hafta sonra devem edecek.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu