Televizyon

Ünlü yapımcı Birol Güven’in yeni programı başlıyor

Aralarında Çocuklar Duymasın, Seksenler gibi ekranlarda fenomen olmuş yapımlara imza atan yapım şirketi Mint’in sahibi ünlü yapımcı ve senarist Birol Güven, bu kez çok farklı bir proje ile ekranlara geliyor. Bazı filmlerde kısa oyunculuklar da deneyen Birol Güven, bu kez yeni başlayacak olan TV programının sunuculuğunu üstlenecek.

BİROL GÜVEN SUNUCU OLDU

360 ekranlarında yarından itibaren ‘Gelecek Geliyor’ adıyla yeni bir programı sunmaya başlayacak olan Birol Güven’in yeni programı, 2 Temmuz Pazartesi gününden itibaren  izleyiciyle buluşuyor.

PROGRAMDA TEKNOLOJİ KONUŞULACAK

‘Gelecek Geliyor’ ağırlıklı olarak teknolojinin konuşulduğu bir program olacak. Programda Güven’in teknolojinin değişik dallarındaki uzman konukları algoritma, yapay zeka, robotlar, sürücüsüz araçlar, geleceğin evleri ve uzay madenciliği anlatacaklar.

HAFTA İÇİ HERGÜN

Birol Güven’in sunumuyla başlayacak olan Gelecek Geliyor, 2 Temmuz’dan itibaren, hafta içi her gün 19.00 ve 01.00’da 360 ekranlarında olacak.

işte, Güven’in yeni başlayacak olan programı Gelecek Geliyor’un tanıtım videosu:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu