Magazin

Ünlü yıldız Leonardo DiCaprio’nun son sevgilisi esmer bomba!…

Leonardo DiCaprio bu kez esmere gönlünü kaptırdı. Genelde sarışın sevgilileri ile dikkat çeken Hollywood’un ünlü aktörü 42 yaşındayken “esmerin tadı başka” dedi ve gönülnü 23 yaşındaki esmer model Lorena Rae’ye kaptırdı. İşte DiCaprio’nun son sevgilisi…

Adı hep sarışın dilberlerle anılan Hollywood’un hiç yaşlanmayan bebek yüzlü yakışıklısı Leonarda DiCaprio’nun sevgili skalası oldukça yüksek… Aralarında Gisele Bundchen ve Bar Refaeli büyüleyici isimlerin de yer aldığı listeye DiCaprio bu kez kendinden 19 yaş küçük Alman model Lorena Rae’yi ekledi.

blank

New York Post Gazetesi’ne göre; Manhattan’da objektiflere takılan Leonardo DiCaprio ile yeni sevgilisi Lorena Rae’nin yakın tavırları dikkat çekti. Daha önce ünlü çift, Mayıs ayında St. Tropez’de birlikte objektiflere yakalanmış ancak DiCaprio’nun menajeri iddiaları reddetmişti.

blank

Haberde belirli olmayan bir kaynak “Leo, Nina’nın müthiş havalı biri olduğunu düşünüyordu. Nina ile birlikteyken farklı biri oluyordu, daha sevecen ve insan canlısı… Ama arkadaşları bunun böyle sürmeyeceğini biliyordu.” diyerek DiCaprio’nun önceki ilişkisinin uzun ömürlü olmayacağını ve durumu “Leo durulmak için hazır değildi. Ne durulmak, ne evlenmek, ne de çocuk sahibi olmak için.” şeklinde özetlediği iddia ediliyor.

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu