Sinema

Ünlü yönetmen Biray Dalkıran son filmi ile Amerika’yı salladı! The Crossbreed afişi neden bu kadar dikkat çekti?

Türk yönetmen Amerika’yı salladı. Ünlü yönetmen Biray Dalkıran’ın yeni filmi ABD’de ilk afişi ile günün en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Dokuzuncu filmi “The Crossbreed”i Amerika’da çekecek olan ünlü yönetmen Biray Dalkıran, şimdiden Amerika’da konuşulmaya başlandı.

Geçtiğimiz günlerde filmin ilk teaser afişi, filmin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılmıştı. Büyük beğeni toplayan afişin yayınlanması ünlü sinema sitelerinin de dikkatini çekti. Başta IMDb, Screen Anarchy, Movies with Butter olmak üzere pek çok referans sinema sitesi “The Crossbreed”i haber yaparak okurlarına tanıttı.

Tamamen Amerikalı oyuncularla Kaliforniya’da çekilecek olan filmin senaryosu Biray Dalkıran ve Şafak Güçlü’ye ait. Biray Dalkıran’ın gerçek bir hikayeden esinlenerek yazdığı, bir korku gerilim filmi olan “The Crossbreed”; gazeteci bir çiftin Amerika’nın gizemli bir köyünde yaptıkları doğaüstü araştırmaları anlatacak. 2017 başında çekimlerine başlanacak olan filmin gösterim tarihi henüz açıklanmadı.

Başa dön tuşu