Youtube

Ünlü YouTuber, Aşkım Kapışmak ile İrfan Değirmenci’yi kanalına transfer ettiğini duyurdu

YouTube’da gerek kanalı Babala TV ile gerekse Onedio için çektiği video içerikleriyle dikkta çeken Oğuzhan Uğur iki önemli ismi transfer ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Oğuzhan Uğur’un açıklamasına göre Aşkım Kapışmak ve TV habercisi İrfan Değirmenci, Babala TV’de video içeriklerinde yer alacak.

AŞKIM KAPIŞMAK VE İRFAN DEĞİRMENCİ BABALA TV’DE

Oğuzhan Uğur iki önemli isimle anlaştığını Twitter hesabından duyurdu. Uğur, İrfan Değirmenci ile ilgili haberi “Babala TV yeni sezonda daha çeşitli, daha özgür Sevgili @degirmencirfan da artık Babala TVde… Özgür medyaya hoşgeldiniz” anonsuyla duyurdu.

Ekranlardan tanınan ilişki koçu Aşkım Kapışmak ile ilgili haberi de Uğur, ” Yeni sezonda! Nedenler ve Nasıllar… Aşkım Kapışmak da artık Babala TVde Yeni medyaya hoşgeldin” anonsuyla duyurdu.

Kanal D’de TV programı yapacağını haber veren Oğuzhan Uğur, bu kararından sevenlerinden gelen tepkilerden dolayı vazgeçtiğini açıklamıştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu