Youtube

Ünlü Youtuber Enes Batur’un evleneceğini açıkladığı yeni sevgilisi kim?

Ünlü Youtuber Enes Batur, yeni sevgilisi Tulu Bacı ile evleneceğini açıklayınca genç Youtuber'ın milyonlarca takipçisi internette harekete geçti.

Ünlü Youtuber Enes Batur, Başak Karahan’dan ayrıldıktan sonra yeni sevgilisi Tulu Bacı ile evleneceğini açıkladı. Batur’un evlilik açıklamasının  ardından özellikle genç Youtuber’ın takipçileri Tulu Bacı’yı daha yakından tanımak ve kim olduğunu araştırmak için internetten derin araştırmalara girdi. Peki, Enes Batur’un evleneceğini açıkladığı Tulu Bacı kim, kaç yaşında ve nereli? İşte Tulu Bacı hakkında merak edilenler…

ENES BATUR HAYRANLARININ TULU BACI MERAKI

Sosyal medya hesabından güzel haberi duyuran fenomen Batur; ‘Hadi bakalım bütün arkadaşlarıma özelden yolladım!’ mesajıyla düğün davetiyesinin fotoğrafını paylaştı.

Enes Batur Tulu Bacı ile evleneceğini duyurduktan sonra Tulu Bacı kimdir? sorusu internette gündem oldu.

Enes Batur’un sevgilisi Tulu Bacı kimdir? Tulu Bacı kaç yaşında ve nereli?

TULU BACI KİMDİR?

Youtube fenomeni Enes Batur’un sevgilisi Tulu Bacı, 8 Nisan 1999 Kıbrıs doğumlu. Annesinin adı Denisa babasının adı ise Cem Bacı’dır. Tulu Bacı,  İstanbul Üniversitesi Konservatuar Bölümü’nde öğrenimini sürdürüyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı