Sinema

Ünlüler “Kardeşim Benim” filmi için neler söyledi?

Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı “Kardeşim Benim” sinema filmine büyük ilgi… TAFF ve BRK’S Productions yapımı “Kardeşim Benim” ikinci haftasonuna, 1 milyon seyirci sınırına ulaşmış olarak giriyor.

Filme ünlü isimler de ilgi gösterdi. İşte ünlülerin Kardeşim Benim filmiyle ilgili paylaşımları:

Ebru Gündeş: Gerçekten de ‘kardeşim benim’, süper iş yapmışsınız emeğinize sağlık, yolunuz açık olsun @MuratBoz

Sarp Levendoğlu: “Güldük, eğlendik, ağladık, üzüldük. Nasıl söyleyeyim, çocukluğumuzun nostaljik Yeşilçam filmlerinin tadı da var. Bir de abi kardeş hesaplaşması da çok güzeldi.”

Birce Akalay: “Çok keyif aldım. Çok da tatlı güzel bir iş çıkmış tebrik ediyorum. Aşk güzel işlenmişti, kardeşlik güzel işlenmişti.”

Fahriye Evcen: “Ben daha önce de izlemiştim filmi ama bu şu an ikinci izleyişim ilk izlediğim kadar eğlendim hatta başka noktalarını yakaladım daha da eğlendim. Çok güldüm, bütün salon çok güldü.”

Büşra Pekin: Hislerimi film adı yapmışlar! ‘Kardeşim Benim’, Boz’um, ne güzel film olmuş.

İbrahim Büyükak: ‘Kardeşim Benim’ çok güzel bir film olmuş! Helal olsun sana kardeşim benim : ) @MuratBoz

Yavuz Seçkin: Benim de üç abim var. Filmden sonra hepsini teker teker arayıp sarılasım geldi. Hakikaten aile olmanın ne kadar özel bir duygu olduğunu, güzel bir duygu olduğunu dayanışma ruhu içerisinde çok güzel anlatmışlar.

kardesim-benim-berlin

BERLİN’DEN ‘KARDEŞİM BENİM’E BÜYÜK İLGİ
TAFF ve BRK’S Productions ortak yapımı ‘Kardeşim Benim’in vizyon macerası tam gaz devam ediyor. Film vizyon macerasını Berlin’e taşıdı! 21 Ocak Cuma günü, filmin oyuncuları Burak Özçivit, Murat Boz, Aslı Enver ve senarist Zafer Külünk Berlinli sinemaseverler ile buluştu.

 

Film gösteriminden önce kırmızı halıda boy gösteren oyuncular Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver’i karşılarında gören coşkulu kalabalık, oyuncuları alkış ve çığlık yağmuruna tuttu. Oyuncular, Berlinli sinemaseverler ile bol bol selfie çektirdi.

Mikrofonu eline alan Murat Boz: “Filmimizi beğendiniz mi?” diye sorunca salonlar ‘Evet’ çığlıklarıyla inledi. Ardından Burak Özçivit: “Bu güzel tepkileriniz karşısında tutuldum, ne diyeceğimi unuttum. Sizlerle birlikte olmak, iç içe olmak çok güzel. İlginize çok teşekkür ederiz” dedi ve tüm ekip seyirciyle birlikte selfie çekti.

Yıllardır küs olan iki ünlü kardeşin, babalarının vasiyeti sonrası değişen hayatlarını anlatan ‘Kardeşim Benim” Türkiye’nin ardından Almanya’da da 21 Ocak Perşembe günü vizyona girdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu