Survıvor

Ünlüler takımından Survivor’a veda edecek isim kim olacak?

Survivor’da dün oynanan sembol ve ödül oyunu oldukça zorlu bir mücadeleye sahne oldu. Survivor’da sembol oyunu Kıbrıs’ta yapılacak olan finali için büyük önem taşıyor. Survivor’ın yayınlanan son bölümde (34. bölüm 6 Mart) neler yaşandı? Ünlülerden bir yarışmacının adadan ayrılacağı bu akşamki Survivor’ın yeni bölümden detaylar haberimizde…

SURVIVOR 35. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA

Survivor’da sembol oyunu kim kazandı? Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler iki yarışmada karşı karşıya geldiler. Ödül oyunu için takım olarak mücadele eden takımlar sembol oyununda bireysel olarak yarıştılar. Peki dün akşam ekrana gelen yani 6 Mart tarihli Survivor’ın son bölümünde ödül oyunu ne için yapıldı ve sembol oyununu erkeklerde kim kadınlarda kim kazandı?

ÖDÜL OYUNUNU ÜNLÜLER KAZANDI?

Ünlüler ile Gönüllüler arasında ödül oyunu oynandı. Haftanın ödülü kuru fasulye idi. Yemeği Ünlüler takımı kazandı. Eleme potasına 4 kişi gönderen Ünlülere kuru fasulye moral oldu. “Bil Bakalım” oyununu kazanan Fatih, kuru fasulyeden iki porsiyon yerdi.

SEMBOL OYUNUNU İLHAN MANSIZ KAZANDI

Kıbrıs’taki büyük final için kritik öneme sahip sembol oyunları sert mücadelelere sahne oluyor. Yarışmacıların takımlarından bağımsız, bireysel olarak yarıştığı sembol oyununda kadınlar ve erkekler ayrı ayrı gruplarda yarışıyorlar. Dün akşamki Survivor son bölümde erkekler sembol için yarıştılar ve kazanan İlhan Mansız oldu. İlhan, finalde Serhat Akın’ı 5-4 mağlup ederek zorla da olsa sembolü oyununu kazandı.

ADAYA KİM VEDA EDECEK?

Bu akşam Survivor yeni bölümde (35. bölüm 7 Mart) konsey toplanacak ve adaya veda eden isim belli olacak. Survivor’da bu haftanın konseyinde eleme kotasındaki 4 isim de 2 dokunulmazlık oyununu birden kaybeden Ünlülerden. Adaya kim veda edecek? Sabriye mi, Adem mi, Tarık mı, Sedat mı? İşte Survivor yeni bölümden ilk görüntüler…

Survivor 35. bölüm fragmanı-izle

https://www.youtube.com/watch?v=mQtkPKB1OWM

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu