Magazin

ÜNLÜLER UMREDEN DÖNDÜ

Geçtiğimiz pazar günü aralarında Gülben Ergen, Burcu Güneş, Bedia Akartürk, İntizar, Didem Taslan, Suna Dumankaya, Işıl Açıkkar, Nuray Sayarı, Esin Yağmurdereli ve Meliha Erkoç gibi ünlüler umre için Mekke’ye gitmişti.

İlk gün toplu bir şekilde umre yapan ünlüler daha sonraki Mekke’de kalınan iki gün boyunca Sevr Dağı, Arafat, Mina, Müzdelife, Nur Dağı, Cennet’ül Müalla ve Peygamber Efendimizin doğduğu ev gibi önemli mekanlar ziyaret etti.

Umreye ilk kez giden Gülben Ergen’in Kabe’de, Nur dağında ve Arafat’ta çok etkilendiği, Gülben Ergen’in Kabe’de herkes için dua ettiği bildiriliyor.

25 Aralık Çarşamba günü Medine’ye geçen ünlüler burada ilk olarak Peygamber Efendimizi selamlamak üzere Mescid-i Nebeviye’ye gitti. Daha sonra Medine’deki Uhud Savaşı’nın yapıldığı yer, Kıbleteyn Mecidi, Hendek Savaşı’nın yapıldığı yer, Osmanlı’dan kalma tren istasyonu, Kuba Mescidi gibi önemli mekanları ziyaret edildi.

Ünlüler umre ziyaretinin son gününde ise Medine’de Hurma bahçesine gitti. Vadi Buthan Hurma bahçesinde ünlülere çadırda yöresel yemeklerin yanı sıra hurma ve kahve ikram edildi.

Umreye gelen ünlüler dün gece Türkiye’ye döndü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu