Magazin

Ünlüler Yavuz Sultan Köprüsü’nün açılışı için özel klipte bir araya geldi

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün açılması sanat camiası için ilginç bir projeye vesile oldu.  Sanat dünyasının önemli isimleri yeni köprü dolayısıyla bir araya geldi. Erkan Petekkaya, Ümit Besen, Mustafa Ceceli, Hande Yener, Orhan Gencebay, Zara, Yavuz Bingöl, Kıraç, Emir Berke Zincidi, Rafet El Roman, Berksan, Ferhat Göçer, Nükhet Duru, Cengiz Kurtoğlu, Zerrin Özer, Tan Taşçı, Fettah Can ve Kutsi’nin yer aldığı videoda sanatçılar hep bir ağızdan ‘gurur duyuyoruz’ diye haykırdı.

POLL PRODUCTION ÜSTLENDİ

Bir çok ‘ilk’ ve ‘en’in buluştuğu Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün açılışı, sanat dünyasının sürpriz videosuyla taçlandı. Proje tasarımı ve prodüksiyonu Poll Production tarafından gerçekleştirilen video, on günde kaydedildi. Konser programlarının yoğunluğu sebebiyle aynı şehirde buluşamayan sanatçılar, oldukları şehirde mobil bir ekip tarafından kayıt edildi.

DİJİTAL MECRALARDA PAYLAŞILDI

“Büyüyoruz! Her şey insan için, her şey Türkiye için diyerek, her geçen gün adım adım büyüyoruz. Şimdi tarihi bir heyecanın arifesindeyiz. Dünyaya bir kez daha imzamızı atıyor, mührümüzü vuruyoruz. Üzerinde raylı sistem olan, dünyanın en uzun asma köprüsüyle, iki kıtayı birbirine bağlıyoruz. Kıtaları, kültürleri… Dev bir eser daha sunuyoruz dünyaya. Bu bizim başarımız ve gurur duyuyoruz!” diyen sanatçıların yer aldığı video 26.08.2016 itibariyle tüm dijital platformlarda paylaşıldı.

İşte Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün açılışı nedeniyle birçok ünlüyü bir araya getiren o video:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu