MagazinSurvıvor

Ünlülerden mi Gönüllülerden mi? Survivor ikinci eleme gecesinde kim elenecek?

Survivor yarışmasında ikinci eleme gecesi öncesinde büyük heyecan. Artık her hafta yapılan iki dokunulmazlık oyunu ardından 4 isim potaya giriyor. Geçtiğimiz hafta gönüllüler takımı her iki dokunulmazlık oyunu kaybetmesinin ardından bir yarışmacılarını kaybetmişti. Bu hafta ise şartlar eşit… Çünkü hem ünlülerden hem de gönüllülerden iki isim potada…

Bu haftaki ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler kazanmış, gönüllüler takımından Sadin ve Denissa elemeye kalmıştı. Arkadaşları tarafından adı yazılan Sadin adada kırgınlığını belirterek daha adaya geleli bir hafta olmadan kendisinin yazılmasının yanlış olduğunu ifade etmişti. Arkadaşları ise Sadin’in parkur oyunlarında iyi olmadığını vurgulamaya devam ettiler. Geçtiğimiz hafta Denisa yerine Fulya’yı yazdıklarına pişman olduklarını defahatle belirtilen gönüllüler adasında Denisa bu hafta eleme potasına çıkmaktan kurtulamadı.

Ünlüler takımı da 29 Ocak günü yapılan haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybedince iki kişinin ismini eleme potasına koydular. Arkadaşlarından gitmesi için en çok oy olan Yaprak Dökümü dizisinin Sedef’i Seda Demir, önce kırgın olmadığını söyledi ardından ikinci isim olarak İlhan Mansız’ın Sabriye’yi söylemesinin ardından ağız değiştirerek daha sert konuşmaya başladı. Seda Demir’in rakibini küçümsediği yorumlarına neden olan bu tavrının sonucunda adada kimin kalacağı da daha bir merak konusu oldu.

İşte bu haftaki Survivor eleme adayları

Ünlüler takımından Seda Demir ve Sabriye Şengül

Gönüllüler takımından Sadin Bakır ve Denisa

Survivor’da Acun’dan yeni karar

Acun Ilıcalı bu hafta yaptığı açıklamayla Survivor’da artık olimpiyat oyunlarının 1 tanesinin her hafta oynanacağını belirtti. İlk oynanan olimpiyat oyunu ise halter oldu.

 

Başa dön tuşu